Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY VSTUPENKY TÝDEN ZÍTRA DNES KALENDÁŘ PRODEJNY NÁPOVĚDA REKLAMA ZPRÁVY ENCYKLOPEDIE
Návrat na hlavní stranu
Úterý 19. listopad 2019 (17:32 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Štír
Alžběta - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Heidy

Fulltext
NÁŠ TIP: Nastavte si Kalendář jako výchozí domovskou stránku.

 

Dětské pobyty a školy v přírodě

Nabízíme Vám pobyty pro děti ve sportovně rekreačním areálu BOHEMA Zlaté Hory.
Areál je umístěn v ekologicky nejčistší části České republiky v oblasti Jeseníků. Nachází se na okraji městečka Zlaté Hory, které je vzdáleno 25 km od města Jeseník a 1 km od hranic s Polskou republikou (Glucholazy).
O kvalitě životního prostředí svědčí umístění dětské léčebny "Sanatorium Edel" v bezprostřední blízkosti areálu. Léčebna je zaměřena na léčbu potíží horních cest dýchacích. V případě zájmu jsme schopni domluvit se sanatoriem léčebné procedury (metoda "speleoterapie") dle Vašich požadavků. Areál BOHEMA má vlastní zdroj pitné vody (neupravované chemickými prostředky), která zásobuje i dětskou léčebnu.
Ojedinělé komplexní vybavení areálu poskytuje ideální prostředí pro realizaci pobytu tzv. školy v přírodě.

Jedinečné podmínky pro načerpání nových sil a přípravu žáků vytváří dostatečná ubytovací kapacita ve 4-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 15 bungalovech (8 až 10 lůžek, WC a umyvadlo s teplou vodou, sprchy jsou v nedaleké budově) a 20 chatkách (2 lůžka, společné sprchy jsou v nedaleké budově).

Pro výuku máme k dispozici 10 učeben a kongresový sál s kapacitou 200 osob. Parkování zdarma je možné přímo v areálu.
Stravování je zajišťováno v restauraci o kapacitě 150 míst + 50 míst v odděleném salonku. Po dohodě Vám pošleme jídelní lístek.
K dispozici je disko-sál na uspořádání disko-zábavy, s kapacitou 150 míst.
Rádi bychom Vám rovněž nabídli využití bohaté nabídky sportovišť. Pro sportovní vyžití je k dispozici krytá hala s umělým travnatým povrchem a asfaltové hřiště (tenis, basketbal, fotbal, házenou a volejbal), venkovní bazén 25 x 11 m, minigolfové hřiště, plážové hřiště na volejbal, posilovna, sauna, horská a trekingová kola, kolečkové brusle, stolní tenis. Můžeme také zařídit projížďky na koních.
Ve večerních hodinách Vám navrhujeme dětmi oblíbené posezení při táboráku spojené s opékáním špekáčků.
!!! Pro skupinové dětské pobyty jsou výrazné slevy !!!

fotogalerie
LOKALIZACE


Typ záznamu: Encyklopedické heslo
AKTUALIZACE: František Chovanec org. 56, 29.07.2003 v 15:20 hodin
Copyright 1998-2019 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

Z ledu Alžběta má brod, u Kateřiny znám Ond.
Počasí o svaté Alžbětě povídá, jak bude v létě.
 
19.11.2001: Václav Klaus se setkal s Vladimírem Železným.
19.11.2001: Sněmovna opakovaně hlasovala o novele Obchodního zákoníku. Podle čtyřkoalice šlo o protiústavní krok a Senát druhou verzi odmítl přijmout. Klaus řekl, že šlo jen o nápravu legislativního omylu.
19.11.2001: Ministr životního prostředí Miloš Kužvart zrušil sjezdovku na Pradědu.
19.11.2001: OECD výrazně revidovala směrem dolů svoji jarní předpověď pro členské země a předpověděla nejslabší růst za posledních zhruba dvacet let.
19.11.2001: Šéf správní rady švédsko-šarského koncernu ABB Percy Barnevik odstoupil z funkce. Jako důvod uvedl dlouhodobě neuspokojivé ekonomické výsledky. O jejich zlepšení se pokusí nově dosazený Jürgen Dormann.

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz